کیف کمان و کوئیور

کیف کمان

مگر می‌شود، از حمل و نقل و جابه‌جایی کمان صحبت کرد، ولی اشاره‌ای به کیف کمان و نقش این کیف نکرد. شما بدون استفاده از کیف کمان مناسب نمی‌توانید، کمان را به جاهای مختلف ببرید و از آن استفاده کنید.

[aparat id=’4iPw2′]

اما برای خرید کیف کمان مناسب باید آگاهی کاملی نسبت به آن داشته باشید و بدانید که کیف کمان موردنظر شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد.

 

کیف کمان

 

به همین دلیل و برای کمک به شما در ادامه به معرفی انواع کیف کمان و تشریح مشخصات و مزیت‌های کیف کمان می‌پردازیم و آن‌ها برای شما بیان می‌کنیم تا در این زمینه ابهام یا سوال خاصی برای شما باقی نماند.

 

کیف کمان

 

اگر از تعدادی تیرانداز بخواهید که کیف کمان مناسب به شما معرفی کنند، به احتمال زیاد کیف کمان های خارجی در میان گزینه‌های آن‌ها خواهد بود. زیرا این کیف کمان ها برای حمل و نقل و جابه‌جایی بسیار مفید و کاربردی هستند و می‌تواند به شما در این جهت کمک زیادی کنند و محدودیت‌های موجود را از بین ببرند.

[aparat id=’Wos2l’]

محافظت از کمان در داخل کیف، بسیار مهم است و یکی از بزرگترین و پراهمیت‌ترین فاکتورها برای انتخاب آن است. داخل کیف باید آستر و فوم لازم را داشته باشد تا در صورت برخورد ضربه به کمان چوبی، آسیبی نبیند و نشکند.

کیف کمان

انواع کیف کمان از این ویژگی را برخوردارند و داخل کیف کمان یک آستر و فوم سه‌لایه وجود دارد. وجود این فوم سه‌لایه سبب می‌شود تا شما بتوانید از سلامت کمان و عدم آسیب‌دیدگی آن اطمینان حاصل کنید و با خیال راحت آن را جابه‌جا نمایید. همچنین قبضه و بازوی کمان به وسیله کش داخل کیف، به صورت محکم و ثابت می‌ایستند تا اتفاقی برای آن‌ها نیفتد و سالم بمانند.

طراحی جذاب و وجود رنگ‌های مختلف

کیف های کمان بیشتر توسط کمانداران و برای حمل و نقل کمان خودشان استفاده می‌شود. کمانداران به طراحی و رنگ‌بندی محصول اهمیت زیادی می‌دهند و دوست‌ دارند که محصول خریداری‌شده توسط آن‌ها طراحی منحصر به فرد و جذابی داشته باشد و رنگ‌های مختلفی داشته باشد تا آن‌ها بتوانند براساس سلیقه‌ی خودشان انتخاب کنند.

[aparat id=’usJa4′]

امکان حمل کیف کمان به صورت کوله‌ پشتی

حمل کیف کمان به صورت کوله‌ پشتی یکی از راه‌های مناسب استفاده از کیف کمان و حمل آن است. زیرا به این صورت شما می‌توانید وزن حمل را بر‌روی دوشانه‌ی خودتان تقسیم کنید، به این صورت، هم فشار وارده به شانه‌های شما تقسیم می‌گردد و هم می‌توانید حفظ تعادل بسیار بهتری در زمان حرکت خودتان داشته باشید.

[aparat id=’0a7dA’]

امکان به کار‌گیری کش‌های قابل تنظیم

بدن افراد مختلف با یکدیگر متفاوت است، به همین دلیل شاید برخی بخواهند میزان ارتفاع کوله‌های کیف کمان را افزایش یا کاهش بدهند.

شرکت های تولید کننده کیف کمان این دغدغه را به خوبی شناخته اند و با قرار‌دادن کش‌های قابل تنظیم، سعی کرده اند تا این ویژگی را به خوبی برای کماندارن فراهم کند و از این نظر خیال آن‌ها را راحت و آسوده کند.

وجود لوله PVC برای قرار‌دادن تیرها

به طور معمول یک تیرانداز ریکرو، به همراه خودش، تیرهای زیادی دارد. این تیرهای برای تمرینات فردی یا گروهی آن ورزشکار کاربردی و موردنیاز است. اما حمل و نقل تیرها با دست یا چیز دیگر بسیار سخت و طاقت‌فرسا است و سرعت ورزشکار در هنگام حرکت را کم می‌کند.

به همین دلیل و برای کمک به شما، در ساخت کیف کمان، لوله از جنس PVC یا پی وی سی قرار گرفته است تا شما بتوانید به راحتی تیرهای خودتان را داخل آن بگذارید و از جهت ضد‌آب بودن محفظه و عدم آسیب‌دیدن تیرها نیز اطمینان کامل را داشته باشید. البته این لوله یک روکش پارچه‌ای نیز دارد و قابل جدا‌شدن از کیف نیز هست و امکان استفاده‌ی تکی از آن برای نگهداری تیرهای مختلف نیز وجود دارد.

طراحی مناسب برای انواع مختلف کمان‌های ریکرو

در بازار مصرفی، کمان‌های ریکرو مختلفی با‌ اندازه‌های متفاوتی وجود دارد که هرکدام فضایی برای قرار‌گیری نیاز دارند. بنابراین نیاز است تا کیف شما به گونه‌ای طراحی شده باشد که بتوان، اکثر کمان‌ها را در آن قرار داد و از این نظر با مشکلی رو‌به‌رو نشد.

کیف کمان سنتی

جای نگرانی نیست، زیرا کیف کمان به همین صورت طراحی و ساخته‌شده است و می‌تواند در این جهت تا حد قابل‌قبولی نیاز شما را بر‌طرف کند و دغدغه‌ای برایتان باقی نگذارد.

خرید تلفنی
مشاوره و سوالات پیش از خرید