سیبل تیراندازی با کمان

قیمت و خرید انواع سیبل تیراندازی با کمان

ورزش تیراندازی با کمان در کنار لذت و هیجان‌های فراوان، نیازمند تجهیزات جانبی است که وجود بعضی ضروری و بعضی دلخواه است. سیبل تیراندازی با کمان از سری لوازم جانبی تیراندازی با کمان است که در دسته‌ی سیبل و پایه تیراندازی قرار می‌گیرد، در ادامه به بررسی، قیمت و خرید انواع سیبل تیراندازی با کمان می‌پردازیم، با ما همراه باشید.

انواع سیبل تیراندازی با کمان

سیبل تیراندازی با کمان با کاربرد مختلف توسط شرکت های تولید کننده کمان و تجهیزات مربوطه به بازار ارائه می‌شوند. سیبل های تیراندازی با کمان در چندین نوع مختلف در بازار وجود دارند که چند مورد پرمصرف و محبوب بین کاربران را برای شما ارائه می‌کنیم.

خرید سیبل تیراندازی با کمان

خرید سیبل تیراندازی با کمان آپارتمانی

همان‌طور که از اسم این سیبل تیراندازی مشخص است؛ این سری از سیبل‌ های تیراندازی با کمان با کاربرد استفاده در منزل و محیط هایی با مساحت کوچک‌تر تولید شده است.

خرید سیبل تیراندازی با کمان سایت و باشگاهی

این سری سیبل مخصوص باشگاه‌های تیراندازی با کمان و در ابعاد بزرگ‌تر تولید می‌شود.

خرید سیبل تیراندازی با کمان

تفاوت سیبل آپارتمانی با سیبل باشگاهی (سایتی)

سیبل های باشگاهی وزن بسیار سنگینی دارند و جابجایی سیبل دشوار است. همچنین این سیبل‌ها از جنس فوم فشرده هستند که باید روی چهار پایه مورد استفاده قرار بگیرند، اما سیبل‌های آپارتمانی با وزن سبک و قابلیت اتصال به تنه درخت، دیوار و … امکان استفاده در هر محیطی را به تیرانداز می‌دهد.

خرید سیبل تیراندازی با کمان

سخن نهایی

با توجه به نوع کاربرد و استفاده می‌توانید نسبت به خرید سیبل تیراندازی با کمان مورد نیاز خود اقدام نمائید. فروشگاه فصل شکار نمایندۀ رسمی شرکت الوان ورزش {کمان آرش} است که امکان خرید حضوری تجهیزات تیر و کمان و خرید اینترنتی را برای شما فراهم آورده است.

در صورتی که ساکن شهر مشهد هستید و یا به مشهد سفر کردید، می‌توانید هر روزه از ساعت 10 صبح الی 21 شب بصورت حضوری خرید خودتان را انجام دهید.

 آدرس؛ خیام شمالی – الماس شرق – زیرزمین واحد 21412 

شماره های تماس:

 05137114522 
 05137114969 
 09151119380 

____________________________ پایان مطلب _________________________

خرید تلفنی
مشاوره و سوالات پیش از خرید