همه چیز درباره‌ی فصل شکار

ما در خانواده فصل شکار بیش از 15 سال است که در خدمت شما هستیم. در تمامی این سال ها تلاش ما پیشرفت روزافزون و ارائه خدمات بهتر به شما بوده است.

افتخار ما این است که لوازم کوهنوردی، کمپینگ، نجوم و اپتیک و تیر و کمان را در اختیار شما قرار می‌دهیم. بهترین اجناس با کیفیت بالا و قیمت منصفانه در این وب سایت در اختیار شما قرار می‌گیرد. برای شما مشتریان عزیزی که تازه وارد هستید و به عنوان مثال نمی‌دانید لوازم کمپینگ چیست و چه ویژگی هایی باید داشته باشد، راهکار دوستانه ای داریم. شما می‌توانید با کارشناسان ما در فصل شکار تماس گرفته و به صورت کاملا رایگان مشورت بگیرید.

درباره فصل شکار

خوب است کمی بیشتر، درباره “فصل شکار” صحبت کنیم. در ابتدای فعالیت مان در این وب سایت، همان طور که از نام دامنه سایت پیداست، ما به فروش لوازم شکار می‌پرداختیم. البته تاکیدمان همیشه بر این بود که مشتریان تنها برای سرگرمی و با نشانه های غیر جاندار، به شکار فکر کنند و نه برای از بین بردن موجودات زنده.

با این حال صلاح دانستیم به دلیل حفظ محیط زیست و سازگاری با اکوسیستم، نوع فعالیت مان را عوض کنیم و از این بابت بسیار خرسندیم. امروزه ما تجهیزات لازم در زمینه کوهنوردی، کمپینگ و… را در اختیار شما می‌گذاریم. باید بگوییم که فعالیت در زمینه های مفرحی هم چون کوهنوردی و کمپینگ که نتیجه ای جز سلامتی و حال خوب ما و شما ندارد، انرژی مان را برای کار، چندین برابر کرده است.

حضور دلنشین شما

راستی شما اهل ورزش و تفریح هستید؟ اگر هستید خوشحالیم چون می‌دانیم زندگی‌تان با لذت کافی می‌گذرد. اگر تا کنون به فعالیت هایی مانند کوهنوردی و کمپینگ نپرداخته اید هیچ عیبی ندارد، می توانید از همین لحظه شروع کنید.

حتما می دانید که ورزش و تفریح برای سلامتی جسم و روان تان ضروری است. هر لحظه، هم زمان که در حال خدمت رسانی به شما هستیم از انرژی شما خوشنود می‌شویم. لطف شما عزیزان به ما و ارتباط دوستانه ای که میان ما جاری است، بزرگ ترین دلیل برای افتخار ما به شغل مان است. مثلا وقتی شما با انرژی و شوق به خرید چراغ قوه مناسب برای کوهنوردی فکر می‌کنید و از ما در این مورد مشورت می‌گیرید، ما می‌توانیم تصور کنیم که در یک فضای دلنشین در حال تفریح هستید و از این بابت لذت می‌بریم.

ورزش و تفریح هم ملزومات خودش را دارد

برای این که بتوانید فعالیت های جذاب و مفرحی داشته باشید باید ملزومات آن فعالیت ها را بشناسید. مثلا شما نمی‌توانید از کمپینگ لذت ببرید اگر آب و غذای کافی همراه نداشته باشید. یا می شود شب را بدون این که فکری برای جای خواب کرده باشید، در بیرون از خانه بمانید؟

همه چیز را برایتان فراهم آورده‌ایم!

از شما دعوت می‌کنیم گشتی در سایت ما بزنید و با لوازم مورد نیازبرای کوهنوردی، کمپینگ، تیراندازی و فعالیت های نجوم و اپتیک آشنا شوید. دوستان ما محصولات را به صورت کاملا تخصصی در سایت معرفی می‌کنند تا شما به راحتی بتوانید خرید کنید. ویژگی های هر محصول مشخص است و شما با اگاهی کامل می‌توانید تشخیص بدهید که چه محصولی برایتان مناسب است. علاوه بر این، همان طور که گفتیم کارشناسان ما اماده اند تا تجربه چندین ساله خود را کاملا دوستانه در اختیار شما قرار دهند.

ملزومات کاملا مشخص شده است

محصولات را به گونه ای دسته بندی کرده ایم که شما به راحتی بتوانید لوازم تان را پیدا کرده و بخرید. مثلا اگر شما یک کوهنورد هستید باید از منوی دسته بندی کالاها، وارد قسمت کوهنوردی شوید. در این قسمت تمامی لوازم کوهنوردی به تفکیک مشخص شده است.

محصولات کوهنوردی شامل پوشاک، چادر، کوله پشتی، کیسه خواب، چراغ قوه، خوراک پزی و… است.

محصولات کمپینگ نیز شامل چادر، فلاسک و ظروف، خوراک پزی، آتش زا و چاقو و ابزار است.

برای فعالیت های مربوط به نجوم و اپتیک شما به دوربین شکاری، تلسکوپ و سایر تجهیزات اپتیک نیاز دارید.

برای تیراندازی هم به کمان، تیر، سیبل و پایه، وسایل محافظتی، کیف و کوئیور و دیگر تجهیزات تیر و کمان احتیاج دارید.

مشاورۀ خرید موفق
9000 +
همراه طبیعت دوست
9000 +
محصول آمادۀ خرید
9000 +
رضایت خرید
9000 +