کمان کامپوند

خرید کمان کامپوند شکاری ارزان قیمت

در این مطلب به موضوعات؛ خرید کمان کامپوند ارزان | قیمت کمان کامپوند حرفه ای | قدرت کمان کامپوند | بهترین کمان کامپوند و کمان کامپوند شکاری خواهیم پرداخت با سایت کمان کامپوند فصل شکار همراه باشید.

خرید کمان کامپوند شکاری

کمان کامپوند در سال 1960 متولد شده‌اند و امروزه مدرن ترین نوع کمان محسوب می‌شوند. این نوع کمان به دلیل پیچیدگی ذاتی که دارد عمدتا توسط افراد حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید بهترین کمان کامپوند

کمان کامپوند یا کمان مرکب ، شباهت بسیار زیادی به کمان ریکرو دارد اما کمی با این کمان متفاوت است.در واقع فرق کمان کامپوند با کمان ریکرو ، طول کمتر آن و همچنین وجود قرقره ها در قسمت نوک بازو ها و اجزای قابل تنظیم است که هر یک به نوعی به قدرت کمان کامپوند کمک می‌کنند.وجود قرقره ها باعث می‌شود که قدرت کمان کامپوند نسبت به کمان ریکرو ، به نیرو کمتری نیاز داشته باشد.

قدرت کمان کامپوند

این‌که فرد برای کار با کمان کامپوند به نیروی کمتری نیاز دارد ، این امکان برای فرد حاصل می شود که وی بیشتر روی نشانه گیری تمرکز کند.توانایی تمرکز بیش‌تر بر روی هدف، باعث شده بود که از کمان کامپوند در ابتدا فقط برای شکاری استفاده شود، اما امروزه کاربرد آن گسترش زیادی پیدا کرده است.

خرید کمان کامپوند ارزان

از کمان کامپوند نیز در حال حاضر بیش‌تر در مسابقات نیز استفاده می‌شود.مسابقات رشته تیر اندازی با کمان در مسافت های 18 ، 30 ، 50 و 70 متر در حال حاضر رایج‌ترین مسابقه‌هایی است که با این کمان در کشور های مختلف برگزار می‌شود.شما می‌توانید انواع کمان کامپوند را در سایت کمان کامپوند فصل شکار مشاهده و خریداری نمایید.

قیمت کمان کامپوند حرفه ای

به طور کلی، دقت و قدرت کمان کامپوند از دقت و قدرت کمان ریکرو، بالاتر می‌باشد. البته کمان کامپوند شکاری نیز به دو نوع تک کم و دابل کم نیز تقسیم می شود که مدل دابل کم این نوع کمان از قدرت و سرعت بیشتری برخوردار می باشد.

قدرت کمان کامپوند دارای پونداژ بسیار بالایی است و حتی پونداژ آن به 80 نیز می‌رسد.