برسر

افراد کنجکاو از سال 1957 از محصولات BRESSER GmbH برای شروع ماجراجویی و کشف چیزهای جدید استفاده می کنند. ما همه را، از مبتدی تا حرفه ای، برای سفر خود به اکتشاف در زمینه های اپتیک، فضای باز، استودیو عکس و یادگیری هوشمند مجهز می کنیم و این کار را در سراسر جهان انجام می دهیم. ما همیشه بلندمدت فکر می کنیم – ما به روابط تجاری مثبت، مشتریان راضی و کارکنان با انگیزه خود بسیار افتخار می کنیم. پیوند ما با گروه JOC نتیجه چندین دهه همکاری موفق است. مسیرهای کوتاه تصمیم گیری به ما این فضا را می دهد تا به هر چالشی سریع و انعطاف پذیر پاسخ دهیم. جهت گیری مدرن و متمرکز بر آینده ما با پیوند نزدیک تحقیق و توسعه، تولید، فروش، بازاریابی و تدارکات برجسته می شود.

مقر Rhede
محصولات ما از دفتر مرکزی ما در شهر آرام روده در نوردراین-وستفالن آلمان به سراسر جهان سفر می کنند. بازدیدکنندگان از دفتر مرکزی ما می توانند نمایشگاه های مبتنی بر موضوع را کاوش کنند و با طیف کامل محصولات ما آشنا شوند. انبار بزرگ در محل ما به اطمینان از قابلیت عرضه ثابت کمک می کند. برای اینکه بتوانیم همیشه بهترین کیفیت ممکن را به مشتریان خود ارائه دهیم، امکانات تست جامعی را در Rhede ایجاد کرده ایم. در آزمایشگاه نوری بدون گرد و غبار، ما اپتیک خود را ارزیابی می کنیم تا از قابلیت عملکرد و خلوص رنگ اطمینان حاصل کنیم.
علاوه بر این، ما همیشه مشتاق تشویق دیگران به رفع تشنگی دانش هستیم. به این ترتیب، BRESSER طیف وسیعی از تبلیغات را برای کاشفان جوان و قدیمی به عنوان بخشی از مجموعه ای از رویدادهای داخلی و خارجی اجرا می کند.

BRESSER در سراسر جهان
BRESSER به عنوان یک شرکت پایدار، از رشد مداوم برخوردار است. ما خوش شانس بوده ایم که استعدادها را از گوشه و کنار جهان جذب کرده ایم. سازمان های فروش در هلند، فرانسه، بریتانیا، اسپانیا و ایالات متحده آمریکا سهم قابل توجهی در موفقیت شرکت داشته اند. اکثریت قریب به اتفاق محصولات BRESSER اکنون در سطح جهانی در دسترس هستند.

کیفیت BRESSER
دهه‌ها تجربه و فن‌آوری پیشرفته با هم ترکیب می‌شوند تا اطمینان حاصل کنند که ما همیشه بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه می‌کنیم. در واقع، ما آنقدر از کیفیت محصولات خود مطمئن هستیم که تمام محصولات برند BRESSER با حداقل پنج سال گارانتی ارائه می شوند. خدمات مشتری ما برای ارائه پشتیبانی مورد نیاز مشتریان وجود دارد. در صورت بعید که مشکلی پیش بیاید، ما همیشه یک راه حل معقول پیدا خواهیم کرد. ما بازخوردهای مثبت زیادی از مشتریان دریافت می کنیم تا رویکرد خود را تقویت کنیم.

تنوع برند BRESSER
پیر و جوان، مبتدی و حرفه ای – ما می خواهیم به همه این فرصت را بدهیم که افق خود را گسترش دهند. برای حمایت از این موضوع، ما نسبت به بسیاری از شرکت‌های دیگر جایگاه خود را گسترده‌تر کرده‌ایم، که توسط یک مفهوم برند واضح پشتیبانی می‌شود.

برند BRESSER به دلیل کیفیت، قابلیت اطمینان و نسبت قیمت/عملکرد عالی در سرتاسر جهان شناخته شده است و محصولات حوزه های مختلف را در یک طیف واحد و جامع متحد می کند. BRESSER تقریباً به همه اشکال تجارت خدمات ارائه می دهد – از متخصصان نجوم، اپتیک، عکاسی و شکار گرفته تا زنجیره های خرده فروشی بزرگ، فروشگاه های اسباب بازی و فروشگاه های اینترنتی منتخب.

ستاره شناسان Hobby می توانند از مجموعه گسترده ای از تلسکوپ ها و لوازم جانبی با کیفیت بالا از برند BRESSER لذت ببرند. مدل‌های کنترل‌شده با رایانه ما راه بسیار خوبی برای مبتدیان است تا با رصد ستاره‌ها شروع کنند. با یک کنترلر دستی، کاربران می توانند جسم آسمانی مورد نظر خود را با فشار دادن یک دکمه پیدا کنند. این نمی تواند آسان تر باشد! ستارگان، سیارات، کهکشان‌ها، سحابی‌ها و خوشه‌های ستاره‌ای که با چشم غیرمسلح دیده نمی‌شوند را می‌توان با چشمی‌های ویژه با زاویه دید دید. چیزها را با جزئیات ببینید

BRESSER همیشه طیف وسیعی از میکروسکوپ‌های انحصاری را ارائه کرده است، اما هرگز با تنوعی که امروزه وجود دارد. اما این فقط محصولات ما نیستند که چشمگیر هستند – متخصصان ما همچنین با انعطاف پذیری و توانایی خود در برآوردن تقریباً هر نیاز مشتری برجسته هستند. آنها همیشه از ارائه مشاوره حرفه ای و متناسب به مشتریان، چه در بخش آموزش، پزشکی، علم یا صنعت خوشحال هستند. لذت طبیعت را کشف کنید

در BRESSER، ناظران گاه به گاه و متخصصان، طیف وسیعی از دوربین‌های دوچشمی و دوربین‌های لکه‌بینی را متناسب با نیازهای خود در همه دسته‌های قیمت و عملکرد پیدا می‌کنند. نظرات مثبت پورتال متخصص بین المللی Best Binocular and Binocular Reviews (BBR) از لنزهای ما در سری Pirsch ED، در میان دیگران، تأییدی بر استانداردهای کیفیت بالای ما است.

مسیرهای جدید را دنبال کنید با طیف مهیج محصولات، BRESSER نامی فراتر از حوزه اپتیک برای خود دست و پا کرده است. ایستگاه‌های هواشناسی بی‌سیم و تغذیه از راه دور سنگ بنای این محدوده برای چندین سال بوده‌اند، به‌علاوه طیف متنوعی از محصولات استودیو عکس همچنان محبوب هستند. BRESSER همچنین تعدادی دوربین مختلف حیات وحش را ارائه می‌کند که به حسگرهای حرکتی مجهز شده‌اند تا کاربران بتوانند مراقب آنچه در روز و شب اتفاق می‌افتد، باشند. فناوری نوآورانه نیز در BRESSER جای دارد، از جمله چاپگرهای سه بعدی.

خرید تلفنی
مشاوره و سوالات پیش از خرید