کتری سفری

معرفی، قیمت و خرید انواع کتری سفری

مقدمه‌ی خرید کتری سفری

قبل از تصمیم به خرید و انتخاب هر چیزی، نیاز است تا سطح اطلاعات عمومی خود را به میزان لازم افزایش دهیم، فروشگاه کوهنوردی فصل شکار بعنوان تامین کننده و فروشگاه تجهیزات سفری، کوهنوردی، کمپینگ و نجوم، روشن سازی مسیر خرید برای مشتری را مسئولیت خود می‌داند. در ادامه به معرفی انواع کتری قوری سفری می‌پردازیم؛ با فصل شکار همراه باشید.

انواع کتری سفری بر حسب کاربرد

به‌طور کل تجهیزات سفری کمپینگ به سه نوع کاربرد تقسیم می‌شوند، که آن 3 دسته عبارتست از؛
1- محیط کوهستانی، 2– کمپینگ و سفر. 3- منزل، باغ، ویلا و بیرون شهر.

خرید کتری سفری کمپینگ بر حسب نیاز

اقلام سفری بر حسب برنامه‌ای که پیش رو دارید و نوع کاربرد نیاز شما تهیه‌می‍شوند؛ بعنوان مثال اگر برنامه کوهنوردی و پخت و پز در ارتفاعات خرید کتری سفری کوهنوردی مناسب شما است که برندهایی همچون کمپسور، فایرمپل، دی اس ، ترانجیا و کتری کوهنوردی تولید داخل مثل برندهای رایان، گایا قابل استفاده است.

خرید کتری سفری کمپینگ

دلیل استفاده از این کتری سفری کمپینگ، وزن سبک و نقطۀ جوش بالا که مناسب برای جوش آوردن آب در ارتفاعات زیاد است. این دسته از کتری سففری کمپینگ، تاشو و قابلیت حمل آسان تری برای شما دارند و آیتم وزن سبک برای کوهنورد بسیار مهم است که این کتری های سفری وزن بسیار سبکی دارند.

خرید کتری سفری کمپینگ آتشی

با این حال اگر در زمینۀ کمپینگ سفر و یا استفاده در منزل و بیرون شهر فعالیت می‌کنید، خرید گداجوش یا کتری آتشی (کتری ذغالی) را به شما پیشنهاد می‌کنیم. دلیل پیشنهاد استفاده از کتری آتشی گداجوش، مقاومت بیشتر در برابر حرارت و ظرفیت زیاد است که برای جمعیت‌های بیشتر توصیه می‌شود.

خرید کتری آتشی (آتیشی)

در شهرهای مختلف ایران، مثل همه‌ی لوازم دیگر کتری آتشی هم به لفظ های مختلفی نامیده‌ می‌شود، بعنوان مثال در شهرهای خراسان به نام های قُل قُلی (قلقلی)، گداجوش، کندوک و شامورتی شناخته می‌شود.

خرید کتری آتیشی گداجوش شامورتی

با شنیدن نام‌های گداجوش، کتری آتیشی، قلقلی، شامورتی، کُندوک بدانید مقصود همان کتری آتشی است که در بیرون شهر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از کجا کتری سفری بخریم؟

فروشگاه فصل شکار، مرجع خرید انواع تجهیزات کوهنوردی و کمپینگ، تیر و کمان، دوربین شکاری و اقلام مورد نیاز برای طبیعت‌گردی با ضمانت 10 روزه بازگشت کالا و مشاوره حرفه‌ای این امکان را به شما می‌دهد که با خیالی آسوده از تنوع کالای موجود، کتری سفری خود را انتخاب کنید.

در صورتی که ساکن شهر مشهد هستید و یا به مشهد سفر کردید، می‌توانید هر روزه از ساعت 10 صبح الی 21 شب بصورت حضوری خرید خودتان را انجام دهید.

 آدرس؛ خیام شمالی – الماس شرق – زیرزمین واحد 21412 

شماره های تماس:

 05137114522 
 05137114969 
 09151119380 

سخن پایانی

زمینه‌ی نیاز در هر خرید بسیار مهم و تاثیر گذار هست، به همین دلیل قبل از خرید حتما نیاز خود را بسنجید و بعد به خرید اقدام نمائید.با توجه به نکاتی که گفته شد و معرفی انواع کتری سفری، می‌توانید با دیدی بهتر به مسئله خرید کتری سفری، کتری مورد نیاز خود را از فصل شکار تهیه کنید.

____________________________ پایان مطلب _________________________

خرید تلفنی