کمان آرش

کمان آرش با نام تجاری الوان ورزش از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه طراحی، ساخت و تولید انبوه انواع کمان، تیر و لوازم جانبی تیر، تجهیزات تیراندازی با کمان آغاز نمود. کمان آرش در شهرک صنعتی طوس مشهد مشغول به فعالیت است که بنا به اعلام سایت کمان آرش حدود 50 نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم در این مجموعه فعالیت دارند.

کمان آرش

کمان آرش دارای استاندارد ISO ۹۰۰۱: ۲۰۰۸–CE MARKING اروپایی است و همچنین تجهیزات تولیدی کمان آرش مورد تایید فدراسیون تیراندازی با کمان ایران است.

شعار کمان آرش، آرش نماد قدرت، شهامت، شجاعت، بدنبال سلامت و رضایت و شادابی شماست. اساس طراحی و تولید تیروکمان و تجهیزات تیراندازی با کمان، نظرات و تجربه‌های مربیان و کارشناسان درجه یک تیراندازی با کمان است.

کمان آرش برای راحتی در امر خرید حضوری کمان اقدام به اخذ نمایندگی در سراسر کشور نمود که تا اکنون حدود 10 نمایندگی فعال در استان‌های مختلف دارد که اکثر نمایندگان فروش کمان آرش در مرکز شهر فروشگاه دارند.

فروشگاه فصل شکار یکی از نمایندگان کمان آرش است که در شهر مشهد علاوه بر کمان آرش سایر تجهیزات و لوازم کوهنوردی، سفر، دوربین شکاری، نجوم و لوازم ورزشی فعالیت می‌کند.

برای خرید از نماینده کمان آرش در مشهد می‌توانید به آدرس، مشهد، الماس شرق، طبقه منهای یک، واحد 21412 الی 18 مراجعه نمایید و خرید تیروکمان را تجربه نمائید.

خرید تلفنی
مشاوره و سوالات پیش از خرید