ظروف سفری

خرید ظروف سفری کمپینگ و کوهنوردی

در گذشته طبیعت‌گردها معتقد بودند که گردش و پیک نیک بدون تجهیزات فنی لذتی در پی نخواهد داشت، لذا داشتن تجهیزات کاربردی در زمینه‌ی گردشگری و کمپینگ از اولویت‌های ماجراجویی است. قیمت ظروف سفری کمپینگ نیز بعد از چاشت و تغذیه مهم‌ترین قسمت ماجراجویی، سفر و کمپینگ، کوهنوردی و برنامه‌های طبیعت‌گردی محسوب می‌شوند. بطوری‌که اگر در بحث پخت و پز خرید ظروف سفری کوهنوردی نامناسبی را در نظر گرفته باشید حتما سفری لذت‌بخش را تجربه نخواهید کرد.

ما در فصل شکار، اینجاییم با معرفی انواع تجهیزات کاربردی سفر و گردشگری که شما بهترین انتخاب را در زمینه خرید ظروف سفری داشته باشید.

🖐نکته هنگام خرید ظروف سفری کمپینگ 

1/ نوشتن نیازهای اولیه

قبل از هر برنامه، نیازهای خودتان را روی کاغذ بنویسید؛ بعنوان مثال اگر برنامه کوهنوردی دارید ظروف سفری مناسب پخت و پز در ارتفاعات را باید در نظر بگیرید.که مهم‌ترین آن‌ها فاکتورهایی مثل جنس ظروف، حمل آسان و سبک وزن بودن است.

 لازم به ذکر است که اگر بصورت تیمی و یا باشگاه های کوهنوردی و طبیعت‌گردی فعالیت دارید؛ سرپرست لیست تجهیزات مورد نیاز را به شما ارائه می‌دهد. 

2/ سئوالات و بررسی دقیق نیاز قبل از خرید ظروف سفری کمپینگ

بعد از مشخص شدن سطح نیاز، به فکر بررسی و مقایسه دقیق‌تر خرید ظروف سفری مورد نیاز خودتان بپردازید. برای مثال جنس بعضی از کتری‌های سفری از مواد آلیاژی صنعتی است که در ارتفاعات با توجه به فشار هوا، آب را به زودی به نقطۀ جوش می‌رساند.

کدام ظروف سفری را تهیه کنم که برای برنامه‌های چند روزه، امکان شستشوی آسان‌تری داشته باشد؟
ست ظروف فلزی یا ست ظروف پلاستیکی بیشتر برای شما کارآمد هست؟!
چه ظروفی کار را برای من آسان‌تر می‌کند؟!
برای چند نفر باید ظرف تهیه کنم؟

این سئوالاتی ست که قبل از خرید ظروف سفری باید از خود بپرسید و به جواب آن دسترسی پیدا کنید.

مجددا یادآوری می‌کنیم که اگر عضو باشگاه‌های ورزشی طبیعت‌گردی باشید؛ سرپرست تیم همه‌ی چالش‌های پیش آمده برای افراد مبتدی را برطرف می‌کند و حتما از ایشان راهنمایی و کمک بخواهید.

3/ لیست اولویت بندی و تفکیک خرید ظروف سفری کمپینگ

با مشاوره و راهنمایی دوستان و یا سرپرست تیم، لیستی اولویت بندی شده از قیمت ظروف سفری مورد نیاز خود را روی کاغذ بنویسید و همزمان به تفکیک ظروف سفری فکر کنید که قرار است چه حجمی از کوله پشتی  شما را اشغال کند، بنابراین اولویت بندی و ترتیب قرارگیری در کوله پشتی شما بسیار حائز اهمیت است.

برای مثال ست ظروف فلزی فضای بیشتری نسبت به ظروف پلاستیکی و سایر ظروف سفری اشغال می‌کند، بنابراین این آیتم در صدر لیست شما باید نوشته شود و سپس آیتم‌های خُرد تر مثل قاشق چنگال سفری، ادویه پاش، کاسه و بشقاب اضافه و سایر وسایل مورد نیاز شما به ترتیب در لیست شما قرار می‌گیرند.

4/ اقدام به تهیه از فروشگاه های معتبر

با توجه به لیستی که آماده دارید؛ می‌توانید خرید خود را با مشاوره فروشگاه‌های معتبر کوهنوردی انجام دهید؛ بعضی از سرپرستان در این امر اعضای تیم را یاری می‌کنند، یا در خرید ظروف سفری در محل فروشگاه یا با معرفی فروشگاه‌های معتبر گوهنوردی به شما کمک می‌کنند. این درخواست را از سرپرست خود داشته باشید.

5/ از کجا ظروف سفری کمپینگ بخریم؟

خرید تجهیزات مورد نیاز سفر و کوهنوردی نیاز به 2 نکته‌ی اصلی دارد که نکته‌ی اول علم خرید تجهیزات مناسب و دوم خرید مقرون به‌صرفه!

امروزه با پیشرفت تکنولوژی شما می‌توانید تمام نیازهای خودتان را بصورت اینترنتی تهیه نمایید. این موضوع کمک زیادی به همه‌ی ما کرده اما متاسفانه زیاده‌خواهی و در نظر نگرفتن انصاف بعضی از دوستان، چالش‌هایی را پدید آورده است.

موضوع علم خرید تجهیزات سفری بسیار مهم است؛ اما مهم‌تر از علم، خرید مقرون به‌صرفه است که ناخودآگاه فریب بعضی از افراد سودجو را نخورید.

در صورت توان مالی حتما تجهیزات سفری برند تهیه کنید، در غیر این‌صورت برندهای معتبر چینی در بازار ایران به‌فور یافت می‌شود که بسته به نوع خرید شما در محل فروشگاه یا بصورت اینترنتی اقدام به خرید نمائید، از فروشنده بخواهید این موضوع را برای شما روشن کند.

اگر قصد خرید حضوری در شهر تهران را دارید؛ بورس تجهیزات کوهنوردی و کمپینگ منیریه و گمرک هستند. با پرس‌وجو و کنکاش در این بازارها می‌توانید خریدی مقرون به‌صرفه را تجربه نمایید.

امّا ما در فصل شکار، در شهر مشهد با مشاوره‌ی حرفه‌ای در زمینه خرید ظروف سفری کوهنوردی ارزان قیمت و تجهیزات کوهنوردی و کمپینگ هم‌چنین  دوربین شکاری  با ضمانت قیمت و امکان بازگشت 10 روزه، در خدمت شما بزرگواران هستیم.

آدرس ما؛ مشهد، بلوار خیام شمالی، زیرزمین پلاک 21412 الی 21418 فروشگاه بزرگ فصل شکار.

سخن پایانی

همۀ نکات و مواردی که از نظر ما مهم بود برای شما نوشتیم، امیدواریم این نکات برای شما کاربردی بوده باشند، اما اگر کاستی در متن و نکات وجود داشت، نظر دلسوزانه‌ی خودتان را برای هر چه مفیدترین بودن این مطلب برای ما درج نمایید.

همچنین لیستی از ظروف سفری کمپینگ موجود در فروشگاه اینترنتی فصل شکار را برای شما آماده کرده‌ایم که با کلیک بر روی هر یک می‌توانید، دسته‌بندی آن را مشاهده نمائید.

قیمت و خرید ست ظروف سفری پلاستیکی و فلزی

قیمت و خرید کمل بک کوهنوردی و سفری

قیمت و خرید ست قاشق و چنگال سفری

قیمت و خرید کاسه و بشقاب سفری

قیمت و خرید کتری و قوری سفری

قیمت و خرید ماگ و لیوان سفری

قیمت و حرید  فلاسک سفری

قیمت و خرید قمقمه ورزشی

قیمت و خرید قابلمه سفری

خرید تلفنی
مشاوره و سوالات پیش از خرید